אודותיי


שירותי גרפולוגיה לעסקים – כותבים את הדרך להצלחה
נעים מאוד, שמי סמדר עמבר, גרפולוגית מוסמכת, מנהלת מכון עמבר לגרפולוגיה, חברה באגודה לגרפולוגיה מדעית -ישראל (אלג"מ), ובוגרת הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת בר אילן.

ההתמחות שלי היא בגרפולוגיה תעסוקתית - ייעוץ לארגונים בנושא אבחון והשמת עובדים, במקביל לייעוץ אישי והכוונה מקצועית ולימודית. כבר יותר מעשור שאני נותנת שירותי גרפולוגיה לעסקים ולמגזר הפרטי, ויש לי הרבה מאוד ניסיון בתחום משאבי האנוש.  


איך גרפולוגיה עוזרת לעסקים?

הגרפולוגיה היא כלי שיכול לסייע למעסיק או למנהל להפיק את המיטב מכל עובד, להכיר לעומק את הכישורים האמתיים של כל מועמד, ולהתמודד בצורה נכונה ופרודוקטיבית עם כל קושי שיש לעובדים ועם החלקים הפחות חזקים אצל כל עובד ועובדת.
בזכות הניסיון העשיר שלי בתחום משאבי האנוש, כולל אבחון ומיון עובדים, אני לומדת את צרכי הארגון לעומק ובוחנת את כישורי המועמדים, מאבחנת את מידת התאמתם המקצועית והאישית למשרה ומעריכה את יכולתם להיקלט בארגון, תוך התחשבות של כל הפרמטרים המרכזיים הדרושים לאבחון עסקי מושכל וממוקד.
במהלך האבחון, העובד או המועמד מתבקש למלא טפסים בכתב יד, לכתוב ולצייר, ובנתונים אלה אני משתמשת כדי לאבחן את התאמתו של המועמד לתפקיד, ולשקף או את חוזקותיו וחולשותיו של העובד, בהתאם לנדרש. 

כדי לשמור על פרטיותו וכבודו של המועמד, הניתוח הגרפולוגי לטובת גיוס והשמה, אינו כולל מניעים להתנהגות אלא מגלה דפוסי התנהגות, יכולות, חוזקות וחולשות, ובהתאמה כללית לתפקיד, בתחומים הרלבנטיים בלבד. 
כל חוות הדעת שאני מגישה מוגשות באופן מפורט, בצורה בהירה ומובנת, וכוללות המלצה מקצועית.
אשמח לקבוע אתך פגישת היכרות ולבדוק כיצד אני יכולה לעזור לך לעבוד עם האנשים המתאימים ביותר לארגון שלך.בברכה
 סמדר עמבר
גרפולוגית מוסמכת

Popular Posts

Like us on Facebook